Testy do straży pożarnej

W straży pożarnej same testy rekrutacyjne są bardzo trudne. Oprócz samego testu wiedzy, będą to testy, które będą obejmować test fizyczny oraz psychologiczne, a także zdrowotny. Wiele osób nie przechodzi testu rekrutacyjnego właśnie ze względów zdrowotnych. W tym wypadku nadciśnienie, wady wzroku będą Psychoterapeuta Tychy wykluczać kandydata do służby w straży pożarnej. Na pewno też warto wspomnieć, iż wady związane z kondycją będą poważną przeszkodą.

Podciąganie się na drążku, czy też sam bieg może być trudnym dla nas zadaniem. Przy odpowiednim podejściu do tego zagadnienia bardzo ważne jest także to, iż w ten sposób testy wiedzy stają się wyłącznie formalnością i nie ważą na samym egzaminie. Część osób, podobnie jak na teście policyjnym nie zdaje testu z psychologii. Różne są tego przyczyny, jedną z nich jest na pewno nierównowaga emocjonalna określonych osób, albo też problemy z przeszłości, które nie zostały w odpowiedni sposób rozwiązane przez psychologa.

Co więcej, trzeba też wspomnieć, iż straż pożarna jest służbą, a więc wymaga od nas znacznie większego poświęcenia, aniżeli normalna praca, gdyż czasem będziemy musieli po prostu zostać w pracy dłużej.

napisane przez:

Zobacz stronę autora: Program treningowy online

Related Posts